icon-add-workicon-alerticon-arrow-righticon-businessicon-cameraicon-car-repairicon-categoriesicon-chevron-downicon-closeicon-codeicon-commenticon-constructionicon-entertainmenticon-eyeicon-first-placeicon-flagicon-get-vipicon-health-and-beautyicon-highlighticon-homeicon-infoicon-keyicon-learningicon-markericon-request-partnericon-partnersicon-penicon-phoneicon-image-placeholdericon-plusicon-plus-signicon-plus-smallicon-question-markicon-ratingicon-reloadicon-restorationicon-securityicon-settingsicon-smiley-faceicon-statisticsicon-subscriptionsicon-tickicon-to-topicon-trashicon-walletlogo-draugiemlogo-facebooklogo-googlelogo-google-coloredlogo-google-pluslogo-linked-inlogo-messengerNetcore.lvlogo-odnoklassnikilogo-twitterlogo-linked-inlogo-vklogo-whatsapp

E.g.: accountant in Riga...

Mareks Dombrovskis

Visa Latvija

+37126400296

  • Brīvā laika organizators
  • konsultants
  • Pasākumu nodrošināšana
Mareks Dombrovskis
  • (7)

2096 profile views

Pay / Quality

5.0  of 5,0

Job quality

5.0  of 5,0

Speed of execution

5.0  of 5,0

Response

5.0  of 5,0

About professional

Specializējies dažādas sarežģītības pakāpes izdzīvošanas treniņu un apmācību vadīšanā tajā skaitā komandas treniņu vadīšanā, komandas veidošanā un saliedēšanā. Koučs ar Starptautiski atzītu diplomu. Pabeidzis valsts akreditētu Biznesa klases programmu Komercizglītības centrā. Ir bijis NBS Instruktoru skolas mācību daļas plānošanas virsnieks un Apmācību nodaļas priekšnieks, kā arī izlūkošanas virsnieks starptautiskā miera uzturēšanas misijā Kosovā. Bakalaura grāds personāla vadībā no Čehijas Republikas sauszemes spēku augstākās kara skolas. Esmu pabeidzis izdzīvošanas kursus Zviedrijā mīnus 37 grādos, kā arī piedalījies kursos Coastal Survival un Basic Survival Lielbritānijā. Esmu bijis izdzīvošanas prasmju instruktors Nacionālajos bruņotajos spēkos.

7 comments

Girts Liepins

Tas milzīgais gandarījums dažreiz pēc nakts, citreiz pēc divām ir bijis tik ļoti atsverams tai slapjai mugurai, stīvajām kājām. Paldies!

Justīne Buliņa
Vilius Matutis

Lielisks instruktors, sadarbības partneris un cilvēks. Profesionālis savā jomā! Organizētie pasākumi ir saturiski, interesanti, izglītojoši un izaicinoši visiem vecumiem.

Raimonds Butkāns

Dažas no svarīgākajām lietām, ko savā dzīvē esmu iemācījies esmu mācījies tieši no Mareka. Iesaku visiem, kam interesē daba, dzīve pie dabas, saskaņā ar dabu un izdzīvošana brīvā dabā.

Donna

Projects

Tēvu un Dēlu 2 dienu nometne
  • (0.0 of 5)

Mēs, vecāki, vēlamies redzēt, kā bērni dzīves laikā īsteno savu aicinājumu un sasniedz mērķus, iegūst labu izglītību un lielisku darbu vai izveido personīgo biznesu, rada ģimeni, dzīvo interesantu un aizraujošu dzīvi. Tomēr mēs arī saprotam, ka bez vecāku mērķtiecīga atbalsta bērnam šie mērķi var palikt par nepiepildītiem sapņiem. Saliedēt.lv “Izdzīvošanas skola” ir izveidojusi pārgājiena un nometņu formāta programmas “Tēviem un dēliem”, kur dalībnieki, ejot caur trīs grūtību un praktisko iemaņu attīstības līmeņiem, iegūst pieredzi un iemaņas, lai pēc tam pastāvīgi spētu droši doties dabā un meklēt ar vienus jaunus izaicinājumus un piedzīvojumus. “Tēvu un dēlu” programmas ietver sekojošas vērtības: Stiprākas tēvu un dēlu attiecības Izdzīvošanas iemaņas Iniciācijas process un rakstura veidošana Sadarbība komandā. Vieta: blakus Cēsīm, Vidzeme Dalībnieku skaits: līdz 15 tēvi ar dēliem Norises laiks: 1.diena no 09:00 līdz 2.diena līdz 16:00 Dēlu vecums: 8 – 13 gadu Sagatavotības līmenis: rekomendējam ar 1.līmeņa pārgājiena pieredzi Bet, ja uzskatat, ka Jūsu zināšanas un praktiskās iemaņas ir pietiekamas, lai piedalītos divu dienu nometnē, tad esiet laipni gaidīts. Nometnē iekļautās tēmas un uzdevumi: Profesionālu un pieredzējušu instruktoru vadībā apgūsiet nepieciešamās prasmes, kas noderēs paliekot laukā vienu nakti dabā - nometnes vietas izvēle, nojumes izveide nakšņošanai, pārtikas un ūdens ieguves iespējas, drošība darbojoties ar nazi un cirvi, pirmā medicīniskā palīdzība grieztas brūces gadījumā, signalizēšanas iespējas ārkārtas situācijā, kā arī nostiprināsiet atsevišķas prasmes, kas iegūtas 1.līmeņa pārgājienā.

Izdzīvošanas iemaņu pamatkurss.
  • (5.0 of 5)

Šis kurss sniedz dziļu ieskatu un labus pamatus izdzīvošanas prasmēm ziemā. Kursa laikā Tu iemācīsies veidot pajumti, iekurt uguni, apgūsi pārvietošanās specifiku ziemā, iemācīsies pārvarēt ūdens šķēršļus un orientēties apvidū, izmantojot dabā pieejamos resursus. Gūsi arī ieskatu izdzīvošanas psiholoģijā. Kursa noslēgumā būs iespēja pārbaudīt sevi modelētā izdzīvošanas scenārijā. Iepriekšējās zināšanas par dzīvošanu dabā ziemas laikā nav nepieciešamas.

Cooperating with  1

Rating - 5.0

Pay / Quality

5.0  of 5,0

Job quality

5.0  of 5,0

Speed of execution

5.0  of 5,0

Response

5.0  of 5,0

Based on 7 feedback