icon-add-workicon-alerticon-arrow-righticon-businessicon-cameraicon-car-repairicon-categoriesicon-chevron-downicon-closeicon-codeicon-commenticon-constructionicon-entertainmenticon-eyeicon-first-placeicon-flagicon-get-vipicon-health-and-beautyicon-highlighticon-homeicon-infoicon-keyicon-learningicon-markericon-request-partnericon-partnersicon-penicon-phoneicon-image-placeholdericon-plusicon-plus-signicon-plus-smallicon-question-markicon-ratingicon-reloadicon-restorationicon-securityicon-settingsicon-smiley-faceicon-statisticsicon-subscriptionsicon-tickicon-to-topicon-trashicon-walletlogo-draugiemlogo-facebooklogo-googlelogo-google-coloredlogo-google-pluslogo-linked-inlogo-messengerNetcore.lvlogo-odnoklassnikilogo-twitterlogo-linked-inlogo-vklogo-whatsapp

lieto atslēgvārdus.: celtnieks Bauskā...

Jautājumi un atbildes

Kas ir DARU.LV?

Tā ir interneta vietne, kurā atrast pieredzējušu un uzticamu palīgu dažādu uzdevumu veikšanai, vai arī piedāvāt sevi kā meistaru, kuram ir nepieciešamās iemaņas un prasmes. DARU.LV dod iespēju izveidot savu profilu ar piedāvāto pakalpojumu aprakstu un atrādīt paveiktos darbus. Par tiem ir iespējams saņemt novērtējumu un atsauksmes, uzaicinot līdzšinējos klientus izteikt savu viedokli. Tā rezultātā profils kalpo kā neliela profesionāļa interneta mājas lapa, kurā var uzzināt par tā autora prasmēm un iepazīties ar atsauksmēm.

Kā izveidot savu profilu?

Lai izveidotu savu meistara profilu, vispirms ir nepieciešams reģistrēties kā lietotājam, izmantojot savu e-pasta adresi vai Facebook, draugiem.lv un LinkedIn kontu. Spiežot uz attiecīgās pogas DARU.LV sākuma lapas augšējā labējā sturī, tu varēsi uzsākt reģistrāciju un, aizpildot visus nepieciešamos laukus, izveidot savu profilu. Seko norādījumiem!

Kā es varu uzlabot sava profila efektivitāti?

 1. Vispirms skaidri un saprotami apraksti savus pakalpojumus tam paredzētajā laukā. Aprakstam nav jābūt garam, taču precīzam, lai radītu pietiekamu priekšstatu par tavām prasmēm un iemaņām. Ņem vērā, ka ne visi palīdzības meklētāji būs lietpratēji tavā jomā, tāpēc raksti vienkārši un saprotami – tā, lai pat bērnam ir skaidrs, ko tu piedāvā.
 2. To, ko nevar pateikt ar vārdiem, to var parādīt. Tāpēc mēs esam nodrošinājuši tev iespēju pievienot plašu vizuālo meteriālu klāstu.
  Klients būs daudz atsaucīgāks, ja viņš redzēs tevi vaigā. Tāpēc, ja tu reģistrēsies caur Facebook, draugiem.lv vai LinkedIn, tavs foto no šīm lapām automātiski būs redzams lapas kreisajā augšējā stūrī. Savukārt, ja tu reģistrējies ar e-pasta starpniecību, izvēlies savu labāko fotoattēlu, un pievieno to tur pats. Vēlāk tu varēsi brīvi mainīt jebkuru attēlu un informāciju par sevi.
  Nākamais solis ir izvēlēties un pievienot profila augšā fotoattēlu, kas labi raksturo tavu darbu. Pēc tā apmeklētāji lielā mērā spriedīs par to, ko tu dari. Visticamāk tev jau ir šāds attēls no kāda agrāk veikta darba. Atliek tikai to sameklēt, pielāgot DARU.LV formātam un ievietot savā profilā.
 3. Kad tas ir paveikts, tu vari savam profilam pievienot projektus, kas palīdzēs apmeklētājiem novērtēt tavu pieredzi un iemaņas. Vispirms izdomā projekta nosaukumu un ieraksti to attiecīgajā laukā, pēc tam izveido īsu tā aprakstu norādot, ko tieši tu esi paveicis. Vēlāk pievieno galerijai attēlus un citus uzskates materiālus no šī projekta. Pagaidām tu vari pievienot divus šādus projektus, tāpēc izvēlies tos, kas vislabāk demonstrē tavas spējas.
 4. Kad esi izveidojis savu pakalpojumu aprakstus un ievietojis projektus, tu vari lūgt savus klientus sniegt tava darba vērtējumu un dot atsauksmes. Savā lietotāja profilā tu atradīsi tam paredzētu pogu, kur norādot sava klienta e-pasta adresi, varēsi nosūtīt vēstuli ar lūgumu aizpildīt reitingus un izteikt savu viedokli. Šis ir īpaši svarīgs solis, jo tieši klientu atsauksmes veido uzticību tev kā sava aroda meistaram!
  Tāpat tu vari saņemt atsauksmes par katru projektu. Pie tā tu atradīsi līdzīgu pogu, ar kuras palīdzību varēsi palūgt konkrētajam klientam izteikt vērtējumu. Pie tava pakalpojumu apraksta atsauksmju skaits nav ierobežots, taču projektiem gan - katram no tiem ir paredzēta tikai viena atsauksme, jo tavs klients taču arī bija viens, vai ne?
 5. Nākamais ne mazāk svarīgais solis, kā tu vari palielināt sava profila efektivitāti, ir norādīt citus profesionāļus, ar kuriem tu kopā strādā. Tādi tev noteikti ir. Zem projektiem tu atradīsi iespēju norādīt tos kā savus sadarbības partneru. Protams, to tu varēsi izdarīt tikai tad, ja arī viņiem būs savi DARU.LV profili un viņi apstiprinās, ka ir sadarbojušies ar tevi. Noteikts partneru loks vairos iespaidu par tavu pieredzi un spējām, kā arī palielinās iespēju, ka apmeklētāji nonāks pie tevis no tavu sadarbības partneru profiliem.
  Un visbeidzot, tad, kad tavs profils ir gatavs, tu vari iekopēt tā saiti savos e-pastos un sociālo tīklu profilos. Sekojot tai, cilvēki nonāks tavā profilā un uzzinās kā par taviem pakalpojumiem, tā arī par pieredzi un līdzšinējo darbu.
  Domā radoši, rīkojies un tev viss izdosies!

Bet, ja gadījumā nejūties drošs par savām datorparasmēm un interneta vide tev sagādā grūtības, palūdz kādam to izdarīt tavā vietā. Galu galā mēs neviens nevaram zināt un mācēt visu, bet labi izveidots profils un aktīva tā izmantošana sociālajos tīklos nodrošinās vairāk skatījumu un daudzkārt palielinās tavas iespējas atrast jaunus klientus.

Vai DARU.LV ir par brīvu?

Jā, pamata profila uzturēšana un eksponēšana DARU.LV lapās ir par brīvu. Tajā ietilpst:

 • profesionāļa pakalpojumu apraksts un ar to saistītie attēli;
 • iespēja parādīt divus līdz šim paveiktus projektus un ar tiem saistītos vizuālos materiālus;
 • iespēja saņemt novērtējumu un atsauksmes par pakalpojumiem kopumā un abiem projektiem.

Ar laiku mēs ieviesīsim papildu pakalpojumus, kas būs par maksu, taču tavs pamata profils vienmēr būs atrodams un redzams par brīvu.