icon-add-workicon-alerticon-arrow-righticon-businessicon-cameraicon-car-repairicon-categoriesicon-chevron-downicon-closeicon-codeicon-commenticon-constructionicon-entertainmenticon-eyeicon-first-placeicon-flagicon-get-vipicon-health-and-beautyicon-highlighticon-homeicon-infoicon-keyicon-learningicon-markericon-request-partnericon-partnersicon-penicon-phoneicon-image-placeholdericon-plusicon-plus-signicon-plus-smallicon-question-markicon-ratingicon-reloadicon-restorationicon-securityicon-settingsicon-smiley-faceicon-statisticsicon-subscriptionsicon-tickicon-to-topicon-trashicon-walletlogo-draugiemlogo-facebooklogo-googlelogo-google-coloredlogo-google-pluslogo-linked-inlogo-messengerNetcore.lvlogo-odnoklassnikilogo-twitterlogo-linked-inlogo-vklogo-whatsapp

lieto atslēgvārdus.: celtnieks Bauskā...

Kristaps Linkuns

Rīga

+37128490478

  • Mēbeļu izgatavošana
  • Logu un durvju montāža
  • Peldošo platformu būvniecība
Kristaps Linkuns
  • (1)

496 profila skatījumi

Samaksa / Kvalitāte

5.0  no 5,0

Darba kvalitāte

5.0  no 5,0

Izpildes ātrums

5.0  no 5,0

Atsaucība

5.0  no 5,0

Pakalpojuma apraksts

Veicu visa veida galdniecības, namdara pakalpojumus. Atjaunoju un būvēju ēku koka fasādes, izgatavoju un uzstādu koka logus, būvēju terases un lapenes, būvēju peldošās platformas un peldošās piestātnes jahtu klubiem. Praktiskā pieredze 8 gadi. Ja ir interese, zvaniet vai rakstiet kristapslinkuns@gmail.com.

1 komentāri

Annija Leimane

Projekti

Ozolkoka virtuves iekārta
  • (0.0 no 5)

Ozolkoka virsmas, mdf vai finiera karkass, blum furnitūra. Izgatavoju uz pasūtijuma Cena orientējoši 1000 euro par fasādes metru. Iespējams piesaistīt arī dizaineru mēbeļu projektēšanai.

Peldošā platforma, piestātne.
  • (0.0 no 5)

betona peldošās konstrukcijas ar impregnētu dēļu apšuvumu un nerūsējošā tērauda detaļām.

Sadarbojas ar  1

Vērtējums - 5.0

Samaksa / Kvalitāte

5.0  no 5,0

Darba kvalitāte

5.0  no 5,0

Izpildes ātrums

5.0  no 5,0

Atsaucība

5.0  no 5,0

Pamatojoties uz 1 atsauksmi