icon-add-workicon-alerticon-arrow-righticon-businessicon-cameraicon-car-repairicon-categoriesicon-chevron-downicon-closeicon-codeicon-commenticon-constructionicon-entertainmenticon-eyeicon-first-placeicon-flagicon-get-vipicon-health-and-beautyicon-highlighticon-homeicon-infoicon-keyicon-learningicon-markericon-request-partnericon-partnersicon-penicon-phoneicon-image-placeholdericon-plusicon-plus-signicon-plus-smallicon-question-markicon-ratingicon-reloadicon-restorationicon-securityicon-settingsicon-smiley-faceicon-statisticsicon-subscriptionsicon-tickicon-to-topicon-trashicon-walletlogo-draugiemlogo-facebooklogo-googlelogo-google-coloredlogo-google-pluslogo-linked-inlogo-messengerNetcore.lvlogo-odnoklassnikilogo-twitterlogo-linked-inlogo-vklogo-whatsapp

lieto atslēgvārdus.: celtnieks Bauskā...

Lietošanas noteikumi

DARU.LV ir interneta vietne, kurā tās lietotāji (fiziskas vai juridiskas personas) izveido un uztur profilu savu pakalpojumu piedāvāšanai, un apmeklētāji (fiziskas vai juridiskas personas) atrod meistaru nepieciešamo darbu viekšanai. Jebkāda preču reklāma šeit nav atļauta.
Izveidojot savu profilu, lietotājs piekrīt DARU.LV lietošanas noteikumiem un tam, ka visa norādītā informācija tiek uzglabāta, apstrādāta un lietota saskaņā ar Latvijas Republikā spēkā esošo likumdošanu un normatīvajiem aktiem.
Lietotājs uzņemas pilnu atbildību par sava profila saturu un ievietotās informācijas patiesumu, kā arī autortiesību ievērošanu pievienotajos materiālos.
Lietotājs veido savu profilu, ievadot informāciju tai paredzētajos laukos, un ievieto to piedāvātajam pakalpojumam atbilstošajās kategorijās.
Profilā izmantotajiem video, foto un citiem materiāliem ir jāatbilst piedāvātajiem pakalpojumiem.
Profilu drīks veidot tikai latviešu, krievu vai angļu valodā, un tajā ievietotajai informācijai ir jābūt precīzai, skaidrai un atbilstošai piedāvātajam pakalpojumam.


Interneta vietnē DARU.LV ir aizliegts:

 • izvietot informāciju, kas ir pretrunā ar Latvijas Republikas likumdošanu, spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem vai arī aizskar personas vai personu grupas godu un cieņu;
 • veidot profilu citas fiziskas vai juridiskas personas vārdā;
 • piedāvāt intīmpakalpojumus un jebkāda cita veida seksuāla rakstura pakalpojumus;
 • piedāvāt jebkādas darbības vai pakalpojumus, kas ir saistīti ar ieročiem;
 • izmantot foto, video vai cita veida materiālus, kas ataino vardarbību vai seksuāla rakstura darbības, tabakas, alkohola vai citu apreibinošu vielu lietošanu; kā arī, ja tajos tiek aizskartas personu vai personu grupas gods un cieņa vai ievietota ar likumu aizliegtu produktu reklāma;
 • piedāvāt ezotēriska vai okulta veida pakalpojumus;
 • piedāvāt MLM (Multi Level Marketing), web-čatu, „darbu ārzemēs” un citas „vieglas peļņas” iespējas;
 • piedāvāt jebkāda veida preces (izņemot preces, kas tiek piedāvātas izīrēšanai);
 • izvietot informāciju, kas pārkāpj godīgas konkurences principus;
 • izmantot interneta saites (linkus) uz citām vietnēm.

Kādus personas datus mēs apkopojam un izmantojam?


Lai reģistrētos tīmekļā vietnē, Tev ir jāizveido profils norādot savu e-pasta adresi vai izmantojot savu sociālo tīklu. Pēc reģistrēšanas, lietotājam ir iespēja norādīt šādus datus par sevi - vārds, uzvārds vai nosaukums, ievietot profila attēlu, aprakstu par sevi, profila kategorija, telefona numurs, atrašanās vieta - pilsēta. Mēs apstrādājam informāciju par lietotāja ievietotajiem projektiem - projekta nosakums, apraksts, bilde. Mēs saņemam informāciju par ierīcēm, kuras tu lieto, lai piekļūtu Portālam (piemēram, ierīces veids, operētājsistēma, interneta pārlūks, mobilo sakaru operators, IP adrese, ierīces atrašanās vieta, pieslēgšanās laiks un ilgums). Mēs izmantojam sīkdatnes, tāpēc aicinām iepazīties ar mūsu Sīkdatņu noteikumiem. Kādiem mērķiem mēs apstrādājam informāciju?


 • Mēs apstrādājam tavus personas datus un citu informāciju, lai:
 • Nodrošinātu Tev iespēju saņemt daru.lv tīmekļa vietnes piedāvātos pakalpojumus (ievietot projektus, sazināties ar citiem lietotājiem, meklēt jaunus klientus, reklamēt sevi)
 • Uzturētu un uzlabotu mūsu pakalpojumu kvalitāti
 • Sniegtu tev atbildes un sazinātos ar tevi jautājumos, kas tevi varētu interesēt, vai arī, lai informātu tevi par noteikumu izmaiņām. 


Personas datu izpaušana trešajām personām


Tavā profilā norādītie dati (vārds, uzvārds, tālruņa numurs, profila bilde, telefona numurs, pilsēta, projekti) ir publiski pieejami visiem interneta lietotājiem. 


Drošība un datu dzēšana


 • Visi apkopotie dati tiek glabāti datu centros MySQL datubāzē. Tikai pilnvarotiem darbiniekiem ir piekļuve personas datiem. Darbinieki var piekļūt datiem ar nolūku atrisināt jautājumus, kas saistīti ar portāla pakalpojumu izmantošanu.
 • Ja lietotājs vēlas dzēst savus personiskos datus, kas ir apkopoti, izmantojot lietotni, viņš to var izdarīt sava profila Uzstādījumu sadaļā nospiežot “Dzēst profilu” vai, iesniedzot rakstisku pieprasījumu uz epastu: info@daru.lv. 

DARU.LV administrācija patur tiesības:

 • dzēst profila saturu pilnībā vai mainīt tā atsevišķas daļas pēc saviem ieskatiem, nepaskaidrojot šādas rīcības iemeslus;
 • pēc saviem ieskatiem mainīt DARU.LV ārējo izskatu, navigāciju, programmatūru, kā arī veikt citas darbības, kas ir saistītas ar interneta vietnes uzturēšanu un attīstību;
 • ieviest un saņemt maksu par saviem pakalpojumiem, par to iepriekš brīdinot lietotājus;
 • saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu, izmantot tā dēvētos „cookies” failus, kas atrodas lietotāja un apmeklētāja datorā;
 • veikt izmaiņas lietošanas noteikumos.