icon-add-workicon-alerticon-arrow-righticon-businessicon-cameraicon-car-repairicon-categoriesicon-chevron-downicon-closeicon-codeicon-commenticon-constructionicon-entertainmenticon-eyeicon-first-placeicon-flagicon-get-vipicon-health-and-beautyicon-highlighticon-homeicon-infoicon-keyicon-learningicon-markericon-request-partnericon-partnersicon-penicon-phoneicon-image-placeholdericon-plusicon-plus-signicon-plus-smallicon-question-markicon-ratingicon-reloadicon-restorationicon-securityicon-settingsicon-smiley-faceicon-statisticsicon-subscriptionsicon-tickicon-to-topicon-trashicon-walletlogo-draugiemlogo-facebooklogo-googlelogo-google-coloredlogo-google-pluslogo-linked-inlogo-messengerNetcore.lvlogo-odnoklassnikilogo-twitterlogo-linked-inlogo-vklogo-whatsapp

lieto atslēgvārdus.: celtnieks Bauskā...

Par mums

DARU.LV ir interneta vietne, kurā darbs atrod darītāju. Šeit profesionāļi satiek savus klientus, un cilvēki, kuriem ir nepieciešama palīdzība, atrod vislabāko meistaru darba veikšanai.


Ja tev ir kādas prasmes vai iemaņas, kuras, tavuprāt, varētu būt noderīgas citiem, vai arī tu jau esi brīvais profesionālis (freelancer) (piemēram, tu esi pieredzējis elektriķis, celtnieks, santehniķis, krāsotājs, atslēdznieks, galdnieks, šuvējs, frizieris, grāmatvedis, arhitekts, privātskolotājs vai cita aroda meistars) un meklē jaunus klientus, tad šeit tu vari ērti izveidot savu pakalpojumu aprakstu un norādīt kontaktinformāciju. DARU.LV parūpēsies, lai tavs profils būtu atrodams kā šī portāla ietvaros, tā arī tiktu pamanīts vispasaules tīmekļa plašumos. Tev būs iespēja pašam izcelt un reklamēt savus pakalpojumus un pilnībā pārvaldīt profilā sniegto informāciju.

Savukārt, ja tev ir nepieciešama profesionāļa palīdzība (piemēram, ierīkot elektroinstalācijas, uzstādīt apkures sistēmu, veikt krāsošanas vai celtniecības darbus, salabot sadzīves tehniku, pieaicināt dārznieku, apgūt svešvalodu vai kāda mūzikas instrumenta spēli), šeit tu atradīsi darītāju, kas vislabāk ir piemērots konkrētā uzdevuma veikšanai. Tu varēsi iepazīties ar meistara pakalpojumu klāstu, līdz šim paveiktajiem darbiem, kā arī līdzšinējo klientu atsauksmēm un vērtējumu.