icon-add-workicon-alerticon-arrow-righticon-businessicon-cameraicon-car-repairicon-categoriesicon-chevron-downicon-closeicon-codeicon-commenticon-constructionicon-entertainmenticon-eyeicon-first-placeicon-flagicon-get-vipicon-health-and-beautyicon-highlighticon-homeicon-infoicon-keyicon-learningicon-markericon-request-partnericon-partnersicon-penicon-phoneicon-image-placeholdericon-plusicon-plus-signicon-plus-smallicon-question-markicon-ratingicon-reloadicon-restorationicon-securityicon-settingsicon-smiley-faceicon-statisticsicon-subscriptionsicon-tickicon-to-topicon-trashicon-walletlogo-draugiemlogo-facebooklogo-googlelogo-google-coloredlogo-google-pluslogo-linked-inlogo-messengerNetcore.lvlogo-odnoklassnikilogo-twitterlogo-linked-inlogo-vklogo-whatsapp

lieto atslēgvārdus.: celtnieks Bauskā...

Pirmais Darbs

Reģistrējies pirmajam darbam!

Tev ir zināšanas, un tev ir prasmes, taču līdz šim nav izdevies gūt īsta darba pieredzi? Portāls DARU.LV dod tev iespēju satikt savu nākošo darba devēju vai pasūtītāju. Mēs esam izveidojuši īpašu sadaļu tādiem darba meklētājiem, kā tu, kas vēlās uzsākt darba gaitas un meklē savu pirmo darba vietu vai pirmo pasūtījumu.

Reģistrējoties caur saiti "pirmais darbs",  tavam profilam tiks pievienota atzīme "Pirmais darbs". Tā norādīs, ka tu vēlies papildināt savas līdz šim iegūtās zināšanas un prasmes ar praktisku pieredzi - tu gribi strādāt un aktīvi meklē savu pirmo darbu.

Veidojot savu profilu, apraksti savu izglītību un iemaņas, kā arī norādi vēlamo nodarbošanos un citas prasības saistībā ar savām nākotnes darba gaitām. Padomā arī par sava profila noformējumu - tavs foto un citi materiāli, ko pievienosi savam profilam, palīdzēs pirmajam darba devējam vai pirmajam klientam pienācīgi tevi novērtēt.

Spied šeit un reģistrējies!