icon-add-workicon-alerticon-arrow-righticon-businessicon-cameraicon-car-repairicon-categoriesicon-chevron-downicon-closeicon-codeicon-commenticon-constructionicon-entertainmenticon-eyeicon-first-placeicon-flagicon-get-vipicon-health-and-beautyicon-highlighticon-homeicon-infoicon-keyicon-learningicon-markericon-request-partnericon-partnersicon-penicon-phoneicon-image-placeholdericon-plusicon-plus-signicon-plus-smallicon-question-markicon-ratingicon-reloadicon-restorationicon-securityicon-settingsicon-smiley-faceicon-statisticsicon-subscriptionsicon-tickicon-to-topicon-trashicon-walletlogo-draugiemlogo-facebooklogo-googlelogo-google-coloredlogo-google-pluslogo-linked-inlogo-messengerNetcore.lvlogo-odnoklassnikilogo-twitterlogo-linked-inlogo-vklogo-whatsapp

lieto atslēgvārdus.: celtnieks Bauskā...

Sarmas grāmatvedības birojs

Rīga

20396606

  • Pilna cikla grāmatvedība
  • grāmatvedības pakalpojumi
  • nodokļu konsultācijas
Sarmas grāmatvedības birojs
  • (1)

214 profila skatījumi

Samaksa / Kvalitāte

4.0  no 5,0

Darba kvalitāte

4.0  no 5,0

Izpildes ātrums

4.0  no 5,0

Atsaucība

4.0  no 5,0

Pakalpojuma apraksts

SIA “Sarmas grāmatvedības birojs” piedāvā pilna cikla grāmatvedību, atsevišķu grāmatvedības pozīciju uzskaiti, kā arī nodokļu konsultācijas. Palīdzēsim Jums izveidot pārskatāmu grāmatvedības uzskaiti, savlaicīgu informācijas apriti un nodokļu aprēķinu. Vienkāršāk sakot, darām visu, lai mūsu klienti varētu stabili strādāt un attīstīties, balstoties uz precīzu finasu un nodokļu informāciju. Mēs pārstāvam arī klientu intereses Valsts Ieņēmumu dienestā.

1 komentāri

Janis Amerilat

Ja nepieciešams ātri un kvalitatīvi risināt grāmatvedības jautājumus par saprātīgu samaksu, tad iesaku izvēlēties Sarmas biroju!

Sadarbojas ar  0

Sadarbības partneri nav norādīti

Vērtējums - 4.0

Samaksa / Kvalitāte

4.0  no 5,0

Darba kvalitāte

4.0  no 5,0

Izpildes ātrums

4.0  no 5,0

Atsaucība

4.0  no 5,0

Pamatojoties uz 1 atsauksmi