icon-add-workicon-alerticon-arrow-righticon-businessicon-cameraicon-car-repairicon-categoriesicon-chevron-downicon-closeicon-codeicon-commenticon-constructionicon-entertainmenticon-eyeicon-first-placeicon-flagicon-get-vipicon-health-and-beautyicon-highlighticon-homeicon-infoicon-keyicon-learningicon-markericon-request-partnericon-partnersicon-penicon-phoneicon-image-placeholdericon-plusicon-plus-signicon-plus-smallicon-question-markicon-ratingicon-reloadicon-restorationicon-securityicon-settingsicon-smiley-faceicon-statisticsicon-subscriptionsicon-tickicon-to-topicon-trashicon-walletlogo-draugiemlogo-facebooklogo-googlelogo-google-coloredlogo-google-pluslogo-linked-inlogo-messengerNetcore.lvlogo-odnoklassnikilogo-twitterlogo-linked-inlogo-vklogo-whatsapp

lieto atslēgvārdus.: celtnieks Bauskā...

Vilius Matutis

Visa Latvija

26110535

  • loka šaušana
  • Pasākumu vadīšana
  • bultu izgatavošana
  • loka šaušanas inventāra apkope
Vilius Matutis
  • (1)

427 profila skatījumi

Samaksa / Kvalitāte

5.0  no 5,0

Darba kvalitāte

5.0  no 5,0

Izpildes ātrums

5.0  no 5,0

Atsaucība

5.0  no 5,0

Pakalpojuma apraksts

Lokšaušana mūsdienās kļūst arvien populārāka un informācijas ar lokiem, bultām internetā ir lielos apjomos. Bet katram cilvēkam ir nepieciešams pielāgots, atbilstošs loks un lokam atbilstošas bultas. Es esmu biedrības "Vendenes strēlnieki" dibinātājs un tās starptautiskais lokšaušanas instruktors IFAA (International field archery association). Biedrība darbojas jau no 2010. gada. Biedrības mērķi ir loka šaušanas un tai radniecīgu sporta veidu attīstība un popularizēšana; dalībnieku un citu interesentu brīvā laika lietderīga organizēšana; fiziski aktīva un veselīga dzīvesveida sekmēšana un popularizēšana, veselības nostiprināšana un fiziskās sagatavotības pilnveidošana. Organizēju loka šaušanas apmācības, konsultācijas un korporatīvos pasākumus gan mītnes vietā Krimuldā gan pie klientiem.

1 komentāri

Mareks Dombrovskis

Ja iet runa par loku šaušanu tad tikai un vienīgi Vilius. Kontakts ar klientu, disciplīna un kvalitāte raksturo Viliusa izpildījumu.

Sadarbojas ar  1

Vērtējums - 5.0

Samaksa / Kvalitāte

5.0  no 5,0

Darba kvalitāte

5.0  no 5,0

Izpildes ātrums

5.0  no 5,0

Atsaucība

5.0  no 5,0

Pamatojoties uz 1 atsauksmi