icon-add-workicon-alerticon-arrow-righticon-businessicon-cameraicon-car-repairicon-categoriesicon-chevron-downicon-closeicon-codeicon-commenticon-constructionicon-entertainmenticon-eyeicon-first-placeicon-flagicon-get-vipicon-health-and-beautyicon-highlighticon-homeicon-infoicon-keyicon-learningicon-markericon-request-partnericon-partnersicon-penicon-phoneicon-image-placeholdericon-plusicon-plus-signicon-plus-smallicon-question-markicon-ratingicon-reloadicon-restorationicon-securityicon-settingsicon-smiley-faceicon-statisticsicon-subscriptionsicon-tickicon-to-topicon-trashicon-walletlogo-draugiemlogo-facebooklogo-googlelogo-google-coloredlogo-google-pluslogo-linked-inlogo-messengerNetcore.lvlogo-odnoklassnikilogo-twitterlogo-linked-inlogo-vklogo-whatsapp

используются ключевые слова.: celtnieks Bauskā...

Kristaps Linkuns

Rīga

+37128490478

  • Mēbeļu izgatavošana
  • Logu un durvju montāža
  • Peldošo platformu būvniecība
Kristaps Linkuns
  • (1)

496 просмотр профиля

Оплата / Качество

5.0  от 5,0

Качество работы

5.0  от 5,0

Скорость выполнения

5.0  от 5,0

Ответная реакция

5.0  от 5,0

Описание услуги

Veicu visa veida galdniecības, namdara pakalpojumus. Atjaunoju un būvēju ēku koka fasādes, izgatavoju un uzstādu koka logus, būvēju terases un lapenes, būvēju peldošās platformas un peldošās piestātnes jahtu klubiem. Praktiskā pieredze 8 gadi. Ja ir interese, zvaniet vai rakstiet kristapslinkuns@gmail.com.

1 комментария/-ев

Annija Leimane

Проекты

Ozolkoka virtuves iekārta
  • (0.0 от 5)

Ozolkoka virsmas, mdf vai finiera karkass, blum furnitūra. Izgatavoju uz pasūtijuma Cena orientējoši 1000 euro par fasādes metru. Iespējams piesaistīt arī dizaineru mēbeļu projektēšanai.

Peldošā platforma, piestātne.
  • (0.0 от 5)

betona peldošās konstrukcijas ar impregnētu dēļu apšuvumu un nerūsējošā tērauda detaļām.

Сотрудничает с  1

Оценка - 5.0

Оплата / Качество

5.0  от 5,0

Качество работы

5.0  от 5,0

Скорость выполнения

5.0  от 5,0

Ответная реакция

5.0  от 5,0

На основании 1 отзывов